קצת עלינו

קצת עלינו

בשלהי 2003, החלטנו לפתוח את מרכז האופניים Spin bike שבנס ציונה. מטרתנו היתה ליצור בית לרוכבים באזורנו, בין אם ייקנו אצלנו את זוג האופניים הראשון בחייהם ובין אם כבר נדבקו בחיידק וברצונם לטפל באופניים בצורה מקצועית ולמצוא חברים כמותם שהתמכרו.
מרכז Spin bike ממוקם בנס ציונה ומשתרע על שטח של כ 300 מ”ר שתוכנן בקפידה. מפעיל בהצלחה חנות אופנים וסדנת תיקונים מקצועית. המרכז מקפיד על איכות ומקצוענות והכל באווירה ביתית ואישית. הגישה למרכז Spin bike נוחה מאד והחניה גדולה וחופשית.סדנת התיקונים פועלת תחת צוות טכני מנוסה. הסדנה מספקת שירות של תיקוני אופניים (לכל החברות), בניית גלגלים( כביש ושטח), בניית אופניים עם מיטב החלקים (לדוג’ :Shimano, Sram, Truvativ, Hayes, FSA ועוד.)


מרכז Spin bike הוקם על בסיס ערכים שלאורם הוא פועל:
  •    שירות איכותי.
  •    יושר.
  •    הגינות.
  •    אמינות.
  •    מקצוענות.

החזון שלנו הוא להנחיל את אהבתנו הגדולה לאופניים לכלל האוכלוסייה. להגביר את המודעות לחשיבות הרכיבה כפעילות המשפרת את הבריאות, הכושר הגופני וככזאת המשפיעה על איכות החיים של כולנו.

ב 18 שנות פעילותינו אנו שמים דגש גדול על שירות אמין, מקצועי ואיכותי.

אנו מחזיקים במרכזנו מאות דגמי אופניים מורכבים לכל הגילאים, בכל המידות ובכל הצבעים. וזאת כדי לאפשר לכם למצוא את האופניים המתאימים לכם ביותר. ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של אופניים : אופני שטח מקצועיים, אופני כביש, אופני עיר, אופני נשים, אופני רטרו, אופני פעלולים, אופני הרים לילדים, אופניים יד שנייה, אופניים מתקפלים, אופניים חשמליים ועוד’.

 

 

באתר זה תוכלו לראות את שלל מוצרנו ושרותינו וכן לשאוב מידע רב בקטגוריית המאמרים שלנו על נושאים רבים מתחום האופניים וציוד נילווה.
גלישה נעימה באתרנו וכמובן שנשמח לראותכם ב Spin bike.

צוות Spin bike

 

 

 

 

המידע מעניין? שתפו עם חברים