חנות האופניים גלריית החנות קטלוג מוצרים מאמרים חדשות מועדון חברים אופניים חשמליים

משקה איזוטוני- Isotone

דף ראשי >> תוספי תזונה >> משקאות אנרגיה >> איזוטון משקה איזוטוני- Isotone
הגדל תמונה
1 

איזוטון , רכז משה איזוטוני כ : 1 ליטר תרכיז להכנת 10 ליטר משקה
מגיע בטעמים-לימון,תפוזים,ענבים.

בעת ביצוע פעילות גופנית, השריר משתמש בשני מקורות אנרגיה עיקריים: פחמימות ושומנים. בפעילות קשה ייתן הגוף עדיפות לשימוש בפחמימות, אך מאחר ומאגר הפחמימות בגוף מוגבל, יש לחדשו מיד בסיום הפעילות. ככל, יש לגוף "חלון הזדמנויות" של שעה מסיום הפעילות, בו הפחמימות זמינות לאכסנה בשריר ולא לאתרי אגירה אחרים, למשל לתאי שומן.
כאשר מדובר בפעילות גופנית ארוכת טווח, מוריד הגוף את קצב השימוש בפחמימות ומגביר את השימוש בשומנים מתאי שומן. במצב זה, ללא נוכחות של פחמימות, יתקשה הגוף להשתמש בשומנים באופן יעיל, ואז קיימת הסכנה שיוגבר השימוש בחלבוני השריר כמקור לאנרגיה. בנוסף, בתהליך ההזעה, הגוף פולט נוזלים ואיתם גם מלחים. כאשר ההזעה מוגברת, מים לבדם לא יחזירו לגוף את כמות המלחים שאיבד. אלו בעיות המצריכות פתרון ולשמן פותח רכז האיזוטון להכנת משקה איזוטוני- משקה המכיל כמות מדודה וקטנה יחסית של סוגי סוכר שונים ומלחים, ומאפשר ספיגה מוגברת של מים, מלחים ואנרגיה במערכת העיכול.
האיזוטון יוצר משקה איזוטוני לספורטאים הבא בצורת סירופ. המשקה מאפשר הגברת השימוש באנרגיה בזמן הפעילות, מאפשר התאוששות מהירה יותר וחשוב מכל- מגביר את היכולת של מערכת העיכול להעביר נוזלים בזמן מאמץ גופני וכך תורם למניעת התייבשות. מומלץ לצרוך כוס משקה איזוטוני כל 20-30 דקות פעילות, ו-1-3 כוסות משקה איזוטוני בסוף הפעילות.


גלריית טיולים       חנות אופניים       מפת האתר       אופניים       אופניים חשמליים       תחזוקת אופניים       הצטרפות למועדון החברים של Spin bike       צור קשר