חנות האופניים גלריית החנות קטלוג מוצרים מאמרים חדשות מועדון חברים אופניים חשמליים

weehoo

דף ראשי >> אופניים >> נגררים weehoo
הגדל תמונה
1  2  3 
Weehoo הינו נגרר אופניים ייחודי שפותח בארה"ב. מיד עם השקתו הפך לנגרר האופניים הנמכר ביותר בארה"ב ואף זכה בפרס מצויינות אשר מוענק למוצרים שקיבלו את דירוג הצרכנים הגבוה ביותר.
 
מהם התכונות הייחודיות שיש למוצר?
ל- Weehoo  פטנט רשום. תכונות ייחודיות המבדלות אותו מהנגררים האחרים:
  • בטיחות כסא בטיחות עם חגורת בטיחות בעלת שלוש רצועות אורך, ורצועת חזה שחובקת את הילד גם כאשר הוא נרדם מאחור. השרשרת וגלגל השיניים מוגנים בפלסטיק. כמו כן שני תיקי צד גדולים מספקים הגנה מפני הושטת יד לאחור אל הגלגל האחורי בזמן הרכיבה. הילד מוגן לחלוטין גם במקרה של נפילה הצידה. בכך יש חידוש משמעותי ביחס לנגררי אופניים רגילים של כסא/כידון בהם הילד אינו מאובטח כלל ועלול ליפול מהנגרר בסיבוב או בעלייה על מכשול בשביל או בכביש.
  • דיווש בריא לילד – לפדלים של המוצר יש סקוטשים שמאפשרים לילד לקחת חלק בחוויית הדיווש מבלי שהרגליים מחליקות מהפדלים. מצד שני הילד לא חייב לדווש ויכול להפסיק לסובב ופשוט לנוח. תנוחת הדיווש עדיפה על התנוחה בנגררי אופניים מסוג כסא/כידון שכן הכסא מספק את התמיכה החיונית לגב הילד בזמן הפעלת הכוח בדיווש.
  • יציבות מירבית – מיקומו הנמוך של הכסא מוריד את מרכז הכובד מטה (בניגוד לנגררים כסא/כידון רגילים בהם הילד ממוקם גבוה יותר) ומייצב את האופניים. באופן זה ניתן לרכב בקלות אפילו במהירות גבוהה.
  •  כסא מתכוונן – הכסא ניתן לכוונון אחורה/קדימה ומאפשר התאמת המוצר לגבהים שונים של ילדים החל מגיל שנתיים וחצי ועד גיל 9.
  • חיבור/פירוק מהיר – המוצר כולל מתאם לכסא של האופניים שניתן לפירוק והרכבה מהירים. זרוע החיבור ניתנת לפירוק מהנגרר דבר המאפשר שינוע ואחסון פשוטים.
  • שלדה קשיחה וחומרים איכותיים – המוצר מורכב מחומרים איכותיים והחברה מעניקה אחריות לכל החיים לרוכש המקורי.
 
גלריית טיולים       חנות אופניים       מפת האתר       אופניים       אופניים חשמליים       תחזוקת אופניים       הצטרפות למועדון החברים של Spin bike       צור קשר